Vacature : Muncitor manual | Food At Work

Beschrijving

Informatii despre companie : Clientul nostru este un lider global de piata in industria tesuturilor. Cu o lunga traditie de familie, peste 1.200 de angajati si douasprezece unitati de productie internationale in Europa, Asia si America.

Jobomschrijving

Descrierea jobului: Ca muncitor manual la clientul nostru veti lucra intr-o echipa de 4 persoane si veti fi responsabil de incarcarea manuala a camioanelor. Conform listei de incarcare, veti alege rulourile corecte de lana textila din depozit si le veti incarca pentru transport.

Profiel

Profil:
  • Comunicati in engleza sau olandeza.
  • Munca fizica nu este o problema pentru Dvs.
  • Sunteti un teampayer si va gasiti rapid locul printre colegi.

Jobgerelateerde competenties

    Persoonsgebonden competenties

      Ons aanbod

      Oferta :
      • Un mediu de lucru stabil, cu diverse oportunitati de dezvoltare profesionala.
      • Lucrati in 2 schimburi (bonus de schimb de 7% pe ora ).
      • Salariu incepand de la 15€ brut/ora.
      • Contract de munca belgian, posibilitate de contract permanent dupa o perioada de proba reusita prin biroul nostru.

      Contract

      • Dagwerk.
      • Voltijds
      • Onbepaalde duur
      • Interim met optie 'vast werk'

      Talen

        Studies

          Soliciteer nu

          Extra info

          Start People

          Extra info